O nás

Jsme realitní kancelář specializující se na prodej a pronájem nemovitostí v lokalitě, kterou dobře známe a je naším domovem - Přeštice a Klatovy. Přirozeně se tak okruh našeho zájmu orientuje na Plzeň, jižní Plzeňsko a Klatovsko. Na doporučení máme své klienty i v celé řadě dalších míst Čech, včetně Prahy. 

Již v názvu naší realitní kanceláře je obsažen náš cíl - dosažení takové úrovně služeb v oblasti realit a financí, které by byly skutečným standardem pro všechny naše klienty, bez ohledu na rozsah a velikost zakázky. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, snažíme se s ním nejprve analyzovat jeho požadavky a možnosti, abychom mu následně předložili optimální řešení jeho situace. Vše vysvětlíme a následně se postaráme o realizaci zakázky od A do Z, tedy od přípravy nemovitosti na prodej či pronájem, její nafocení, pořízení videoprohlídky a půdorysů, 3D skenu, nafocení dronem (pokud je potřeba).

Z dobré přípravy zakázky je pak možné zajistit kompletní prezentaci a inzerci, následné prohlídky se zájemci o nemovitost včetně výběru vhodného kupujícího a ověření jeho bonity a zajištění financování úvěrem, v případě potřeby, až po zajištění právního servisu a smluvní dokumentace. Koordinujeme celý proces od oběhu smluv, návrhu na vklad do katastru nemovitostí, předání nemovitosti včetně předávacího protokolu, přepis energií a služeb. Je to naše práce a prodávající i kupující v nás musí vidět spolehlivé a především profesionální partnery, kteří je krok za krokem provedou celým procesem prodeje a koupě jejich nemovitosti.

Spokojenost našich zákazníků je našim cílem, kterého lze dosáhnout jen pečlivou, každodenní prací. Jen tak můžeme garantovat klientovi vysoký standard služeb.

 

Náš tým

Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci. Společně projdeme vaše přání, požadavky a finanční možnosti a nevrhneme komplexní řešení, jak nejlépe vaši nemovitost prodat, pronajmout nebo koupit.

Martina Opatrná

Mgr. Martina Opatrná
jednatelka společnosti

Mobil: +420 602 300 050
E-mail: opatrna@standardne.cz

Michal Osvald

Michal Osvald
jednatel společnosti

Mobil: +420 724 191 956
E-mail: osvald@standardne.cz

Petra Janouškovcová

Mgr. Petra Janouškovcová
realitní makléřka

Mobil: +420 773 488 004
E-mail: janouskovcova@standardne.cz

Asistentka kanceláře

Asistentka kanceláře
asistentka

Mobil: +420 602 300 050
E-mail: asistenka@standardne.cz

 

Pracovní příležitost pro vás

Nabízíme možnost vyškolení nových kolegů pro profesionální práci makléře, kteří mají o práci skutečný zájem, jsou pracovití, flexibilní, rádi se učí a kteří mají rádi především práci s lidmi. Nabízíme malý a pohodový kolektiv.

Zavolejte nám na +420 602 300 050 nebo napište na opatrna@standardne.cz

Kontaktní formulář

Chcete se dozvědět více?
Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
fullname: phone: