Napsali o nás

Děkujeme Martině Opatrné za vytvoření vkusného a příjemného domova. Ne každý má dar umění kombinovat pohodlí spolu s efektivitou, vkusem a funkčnosti Doporučuji každému, kdo hledá interiérového designéra. Ještě jednou velké poděkování.
Již půl roku jsem sháněla pro svého syna byt. Po několika neúspěšných pokusech jsem to už téměř vzdala. Po poslední zkušenosti s nejmenovanou realitní kanceláří a makléřem, který se honosí titulem realitní makléř roku (kdo tituly uděluje a za co raději nechci vědět), jsem se necítila jako zákazník dobře.  Měl sice profesionální jednání, ale strojené a nepřirozené, přišel s taškou plných certifikátů a hned dával vědět, kdo vlastně oproti mně je. Ale konečně jsem měla možnost alespoň prohlédnout si byt, o který jsem měla zájem. Od druhého, který jsme měli rovněž vyhlédnutý, mě odradil hned. Následovala absolutně neprůhledná aukce a poté zpráva, jak jinak, že naše nabídka nebyla ta nejlukrativnější. Mám své zásady, takže mi bylo jasné, že podobných aukcí se už účastnit nebudu, a i kdybych nabízela jakoukoli částku, stejně asi nebudu úspěšná. A když už jsem to téměř vzdala, kliknu na nabídku nových nemovitostí, jak už bylo mým každodenním zvykem, a ejhle. Nový „byteček“ na Doubravce, který nabízela realitní makléřka, paní Martina Opatrná. Říkám si, že za zkoušku nic nedám, ale stejně jsem tomu dávala nulovou šanci. Na byt jsem se ozvala jako první, ale už vím, že to dnes nic neznamená. Paní Opatrná mi vyrazila dech, když mi oznámila, že se hned druhý den máme přijít podívat. A co víc, když mi řekla, že cena je skutečně konečná, že není zastáncem těchto neprůhledných aukcí a že si to nepřeje ani majitelka bytu. A protože skutečně chceme byt na bydlení, a ne jako investici, majitelka byla spokojená a do týdne jsme již podepisovali předkupní smlouvu. Pak už to šlo jako na drátku, žádná překážka, vše perfektně připravené. Jak už jsme byli zvyklí, stále jsme čekali na nějaký zádrhel, a ono, nic. Nutno dodat, že paní Opatrná je naprosto upřímná, bezprostřední, na nic si nehraje a má férové jednání. Co řekne, to platí. To je pro mne skutečný realitní makléř roku. Kdybyste se na ni obrátili o víkendu nebo pozdě večer, nikdy vás neodmítne. S tou je prostě radost spolupracovat. Tak jak každého odradím od jedné nejmenované realitní kanceláře, tuto, a ještě s tak skvělou makléřkou jen doporučím. Martino, ještě jednou Vám děkujeme za osobní přístup, ale i za profesionální jednání. Sedla jste nám moc i jako člověk a ráda se s Vámi ještě někdy uvidím.
Společně se sestrou jsme se rozhodly prodat byt z dědictví po mamince. V bytě jsme vyrostly a měly k němu stále citový vztah. Prodej jsme odkládaly, i když jsme si byly vědomy skutečnosti, že máme každá své bydlení a za byt tedy jen zbytečně platíme poplatky. Přes sestry kamarádku jsme dostaly kontakt na paní Opatrnou. Velice rychle se v celé situaci zorientovala, pomohla nám nejen s bezproblémovým prodejem bytu, ale i s právním servisem, katastrem a v neposlední řadě s vyklizením bytu a předáním na novou majitelku.  Ač jsme byly na začátku přesvědčeny, že zvládneme byt prodat samy, zpětně musím říci, že je dobré se obrátit na profesionály, kteří svoji práci dělají dobře. Tímto paní Mgr. Martině Opatrné moc děkujeme i za její lidský přístup a maximální nasazení.
Dobrý den, paní Opatrná, chci za sebe i za oba bratry poděkovat za Vaši pomoc při prodeji nemovitosti a pozemků v Měčíně č.7 Jsme rádi, že jsme oslovili právě Vás, která jste věnovala této pomoci dost času a dokázala vždy poradit, jakým směrem se vydat, i když se v začátku nedařilo toto prodat jako celek. Vaší práce hodnotíme jako kvalitní a velmi dobrou. Věřte, že když budu potřebovat poradit něco ohledně pozemků, tak se obrátím zase na Vás a budu Vás doporučovat všem, kdo se mě zeptá na radu ohledně nemovitostí.
Chtěla bych se podělit o osobní zkušenost s paní makléřkou Martinou Opatrnou. Moc jí děkuji za její práci při prodeji naší nemovitosti. Nebylo to tak jednoduché, jak jsme si představovali, ale paní Opatrná to zvládla na jedničku. Moc jí za to děkuji a vřele doporučuji i ostatním klientům. Přeji hezký den.
Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Martině Opatrné za skvělou a profesionální práci při prodeji mého bytu v Holýšově. Pracovala rychle a s elegancí, byla radost jí při práci sledovat. Jsem moc spokojená a vřele paní Martinu doporučuji všem, kteří potřebují svojí nemovitost prodat na úrovni.
Milá paní Opatrná, bylo nám potěšením při koupi pozemku pro budoucí rozšíření naší Mateřské školy spolupracovat právě s Vámi. Váš profesní i lidský přístup by měl být vzorem pro všechny realitní makléře. Upozornila jste nás na všechny drobnosti, které mohly do budoucna vyvolat nějaký problém, ochotně jste se s námi opakovaně sešla a vše pečlivě připravila. Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat paní Martině Opatrné za prodej pozemku v Kyšicích, pozemku s chatou v Nýřanech a nákup bytu v Nýřanech. Její profesionální a lidský přístup je úžasný. Každému, kdo chce něco prodat nebo koupit paní Opatrnou vřele doporučuji. Za vše jí moc děkuji.