Mgr. Martina Opatrná
reality

Martina podniká od roku 1996. Má zkušenosti z oblasti reklamy, marketingu a propagace. Téměř 23 let pracovala v cestovním ruchu ve vlastní cestovní kanceláři, která se specializovala na příjezdovou turistiku klientů z německy mluvící zemí, včetně zajišťování kompletního servisu spojeného s jejich pobytem. Postupně se přidal i prodej zájezdů českých a německých CK. 

Realitám se plně věnuje od roku 2019. Využívá zde svých dlouholetých zkušeností a kontaktů při každodenní práci s lidmi. V realitách vidí příležitost zúročit své dlouholeté zkušenosti, kontakty a především kreativní a smysluplnou práci při hledání možností, jak pro své klienty najít bydlení, odpovídající jejich požadavkům a finančním možnostem. Specializuje se na pronájmy nemovitostí, prodeje domů, bytů, pozemků či komerčních prostor.

Má ráda nemovitosti, které v sobě skýtají potenciál a dostanou „druhou šanci“. Často tak vznikne ojedinělé bydlení, které je plně ve shodě s potřebami nových majitelů. Razí zásadu individuality každého klienta a jeho specifických požadavků na bydlení.
Zajímá ji interiérový design a netradiční využití prostoru a pro klienty zajišťuje interiérové poradenství. 

Motto

„Domov nejsou pouze stěny, ale je to místo, kde by měl každý čerpat sílu pro „boj s každodenností“. Proto je výběr nemovitosti tak důležitý a je třeba mu věnovat maximální úsilí. Když se mi to povede, je to přidaná hodnota pro mne i klienta.“ 

Členka asociace realitních kanceláří