Poloha zadaná inzerátem je část města

Prodej rodinného domu 100 m2, pozemek 1944 m2, obec Mutějovice, okres Rakovník

Mutějovice
Ukázat na mapě
Lokalita je pouze orientační, nemovitost se nachází ve vyznačené oblasti na mapě.
2 600 000
Počet pokojů 2
Plocha 100 m2

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji rodinný dům, dříve zemědělskou usedlost se zastavěnou plochou 190 m2, pozemkem 684 m2 a zahradou 1260 m2 v centu obce Mutějovice, okres Rakovník.

Jedná se o typickou venkovskou stavbu s uzavřeným dvorem, která je přístupná vraty z obecní příjezdové komunikace. Ve dvoře je původní dům (100m2) se dvěma sklepy, určený k rekonstrukci. Plochu nádvoří uzavírá velká, do zahrady průchozí stodola, která je obložena opukou a je již vyklizena. K ní přiléhá kůlna. Za stodolou je zahrada se vzrostlými ovocným stromy o rozloze 1260 m2, která je oplocena.

U vstupních vrat je postaven sloupek s rozvodnou skříňkou pro připojení elektřiny, plyn přiveden na hranici pozemku. Stejně tak kanalizace a městská voda.

Nemovitost má velký potenciál i z hlediska možného bydlení a podnikání na jednom místě. Nabízí se možnost drobného hospodaření či přestavění na centrum volného času s možností ubytování a dalších aktivit.

Mutějovice jsou obec v malebné krajině Podžbánska, která se nachází v západní části Středočeského kraje. Lokalita nabízí krásnou přírodu, historické památky i outdoorové aktivity a je tak ideálním místem pro ty, kteří hledají únik od ruchu městského života.

Mutějovice nabízí základní občanskou vybavenost (škola a školka, obecní úřad, zdravotní středisko, obchod, knihovna a kadeřnictví). Je zde Poddžbánský pivovar s výbornou restaurací a možností pořádání kulturních a společenských akcí.

Blízkost Rakovníka je velkou výhodou, protože poskytuje snadný přístup k veškerým potřebným službám, jako jsou obchody, zdravotnická zařízení, školy a kulturní zařízení. Rychlý dojezd do Prahy – Zličín po dálnici D6 za pouhých 33 minut je obrovskou výhodou pro ty, kteří pracují v hlavním městě nebo chtějí využívat jeho široké nabídky služeb a zábavy.
Celkově vzato, Mutějovice nabízí ideální kombinaci klidného venkovského života s veškerými potřebnými službami a výbornou dostupností do Prahy.

Při dobrém podnikatelském záměru bude možné na tuto nemovitosti požádat o dotaci na rekonstrukci (včetně zateplení, FVE) nebo možno využít i dotace v rámci programu Oprav dům po babičce pro vlastní bydlení.

Nabízíme pomoc s financováním, což může usnadnit celý proces koupě nemovitosti.
Neváhejte si zajistit prohlídku a objevte všechny výhody, které tato venkovská usedlost nabízí.

Lokalita

UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0081
Datum aktualizaceDnes
K dispozici od18.05.2024
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuSmíšená
Dispozice2 pokoje
Zastavěná plocha m2190
Užitná plocha m2100
Plocha parcely m2684
Počet parkovišť
Počet garáží
ElektřinaElektro - 230 V
ZástavbaObytná
DopravaDálnice, silnice, autobus
Plocha zahrady m21260
Datum nastěhování18.05.2024
Počet podlaží objektu1
Číslo podlaží v domě1

Popis domu

KategorieDomy
Druh domuRodinný dům
Typ domuPřízemní
Stav domuPřed rekonstrukcí

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

Máte zájem u tuto nemovitost?
Vyplňte formulář a makléř Vás bude kontaktovat.

*
*
*
phone:

Máte zájem?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.

Mgr. Martina Opatrná

Zavolejte mi +420 602 300 050 Napište mi
Kontakt makléře

Nabízím Vám jako realitní makléř kanceláře profesionální pomoc při prodeji Vaší nemovitosti či při hledání Vašeho vysněného bytu či domu.

Mám zájem o tuto nemovitost